wtorek, 2 stycznia 2018

Potencjał Roku 2018 - cz.2


Emilia Wróblewska- Ćwiek

Potencjał Roku 2018, część II

Oprócz potencjału Roku Uniwersalnego, opisanego w cz. I, obliczanego przez redukcję wszystkich jego cyfr do liczby prostej (2018- 2+0+1+8= 11, 1+1= 2) istnieją jeszcze dwie inne wibracje, przypisane do danego roku, zwane Rokiem Osobistym i Cyklem Możliwości. Są one bardziej indywidualną, szczegółową informacją, dotyczącą tego, jak dany rok będzie wpływał  osobiście;na każdego z nas; jak jego wibracje będą współgrały z naszymi urodzeniowymi liczbami.

Rok Osobisty oblicza się dodając do liczby dnia i miesiąca naszego urodzenia liczbę roku kalendarzowego. Rok Osobisty trwa od urodzin do urodzin.  Osoba urodzona np. 05.01. wykona następujące działanie: 5+1+2+0+1+8= 17; 1+7= 8. Od 05.01. 2018 do 05.01. 2019 ta osoba będzie się znajdować w Roku Osobistym o wibracji 8.

Cykl Możliwości  oblicza się dodając do zredukowanej sumy wszystkich cyfr wchodzących w skład naszej daty urodzenia (nazywanej Drogą Życia) liczbę aktualnego roku. Cykl Możliwości trwa od października do października .  W październiku 2017 rozpoczął się już kolejny Cykl Możliwości,, czyli od października zeszłego roku, badając nasz obecny – do Drogi Życia dodajemy już 2018  rok, czyli wibrację 2. W październiku bieżącego roku, do Drogi Życia będziemy dodawać trójkę.  Każdy Rok  Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu nowiu księżyca po 4 września – w każdym roku kalendarzowym nieco inaczej. Osoba urodzona 18.02.1980 roku ma Drogę Życia o wibracji 11/ 2. Znajduje się ona obecnie w Cyklu Możliwości o wibracji 4, ponieważ dodajemy do jej Drogi Życia wibrację obecnego roku kalendarzowego 2.
Poniżej zamieszczamy charakterystykę wpływu poszczególnych wibracji Roku Osobistegp i Cyklu Możliwości.

ROK OSOBISTY / CYKL MOŻLIWOŚCI 1
To rok nowych szans i możliwości. Zapowiada nowy etap , zmiany na lepsze we wszystkich dziedzinach życia. Osoby samotne mają szansę poznać miłość swojego życia, a także zawrzeć wiele interesujących znajomości. Możemy tu  zmienić pracę, rozpocząć nową działalność, biznesową, awansować. Energie podsycać będą  ambicje, dodadzą Ci wiatru w żagle, przyniosą nowe, świeże pomysły, sprawią, że Twoja osoba stanie się bardziej widoczna. Warto dostrzec  szanse, które niesie ten rok. Zasila nas on bowiem i zachęca do zmian. To, czego przez lata nie mogliśmy przetransformować, w tym roku może ulec zmianie. Zwróć uwagę na obszary Twojego życia, które znajdują się w stagnacji. Jest to bowiem rok, który znajduje się pod hasłem rozwoju.  Bądź aktywny i odważnie podejmij wyzwanie rzucane Ci przez los. Zwracaj uwagę na podszepty duszy, na znaki, które pojawiają się na Twojej ścieżce. W tym roku zasilenie otrzymuje plan mentalny. Bacz, aby to, co myslisz i planujesz zgodne było z mądrością serca. Jest to rok siewu- początek dziewięcioletniego cyklu; czas, w którym zasiewamy ziarna pod kolejnych osiem lat. Jest to moment, w którym warto pomyśleć dalekosiężnie. Zmianie ulec może Twój sposób myślenia i patrzenia na wiele spraw. Notuj wszystkie ważniejsze zmiany, odkrycia duchowe, wydarzenia związane z pojawieniem się czegoś nowego w Twoim życiu. Pod koniec roku przejrzyj notatki. Pozwoli Ci to świadomie monitorować swój rozwój i wczuć się w tematykę, wokół której będzie się toczyć następnych osiem lat Twojego życia. Wrażliwe miejsce w ciele to głowa  i narządy związane z I czakrą, jelito grube, odbyt, kości, zęby. Przez ciało i obszary niedomagające możemy również uzyskać symboliczną informację, dotyczącą tego, w jakim obszarze w naszym życiu panuje stagnacja.

ROK OSOBISTY 2/ CYKL MOŻLIWOŚCI
Rok ten będzie znacznie spokojniejszy od poprzedniego. Na pierwszy plan wysuną się relacje z innymi i umiejętność współdziałania oraz współpracy. W tym roku doskonalimy umiejętność życia w związku i funkcjonowania w grupie. Pojawią się okazje  aby zadbać o ukochaną osobę i pielęgnować przyjacielskie relacje. Czas wymagający od nas  wykazania się inteligencją emocjonalną. Jest to dobry moment na wyciszenie i nabranie dystansu do siebie. Spokój odnajdziesz na łonie natury, która sprzyja spoglądaniu we własne wnętrze. Masz okazję wczuć się w osoby, które znajdują się wokół Ciebie. Energię wzmacniać będą Twoją intuicję, dyplomację, dążenie do zgody i harmonii. W tym czasie przekonasz się, jak ważna jest umiejętność harmonijnego współżycia z innymi. Pojawią się sytuacje, w których testowana będzie Twoja asertywność, takt
i zdolność do znajdowania rozwiązań zadowalających obie strony. Jest to dobry czas na wybaczenie pielęgnowanych długo uraz i doznanych krzywd.
Rok o wibracji 2 ukazuje często drugą stronę medalu. To, co entuzjastycznie rozpocząłeś poprzedniego roku może w tym roku nieść ze sobą problemy wymagające rozwiązania. Czas ten może przynieść wahania, wątpliwości i trudności w podejmowaniu decyzji, płynące z nadmiernej analizy i ostrożności.
Rok o tej wibracji nie sprzyja rozpoczynaniu niczego nowego, chyba że jest to wejście w spółkę. Oczywiście nie należy fanatycznie trzymać się tej zasady i jeżeli coś nowego pojawia się w naszym życiu spontanicznie i czujemy, że "to jest to", to w to wchodzimy.W tym czasie jednak  powinniśmy się raczej skoncentrować na kontynuowaniu tego, co rozpoczęliśmy w latach poprzednich.
Jest to czas, w którym wskazane jest kroczenie drogą „Złotego Środka”. Przesada w żadnym kierunku nie jest wskazana. Uczymy się wrażliwości na potrzeby swoje i bliskich osób i zaspokajania ich. Nie jest to dobry czas na indywidualizm i postawę Zosi- Samosi.  W tym roku nasza osoba schodzi trochę na drugi plan, wycofujemy się do wnętrza,  stawiamy na współdziałanie, docenianie innych, wspieranie  i grupowe dążenie do  do wspólnego celu. Uczymy się życia przez relacje międzyludzkie. Dobry czas na rozpuszczenie jakichś dawnych problemów i zadrażnień. Wrażliwe miejsce w ciele- narządy związane z drugą czakrą, u kobiet piersi, dystrybucja wody i innych płynów w ciele.

ROK OSOBISTY / CYKL MOŻLIWOŚCI 3
Rok o tej wibracji nazywany jest Jowiszowym, bowiem zsyła nam szczodre dary. W tym czasie mogą spełnić się nasze marzenia; pojawiają się szczęśliwe zbiegi okoliczności ułatwiające nam życie i wiele spraw  układa się po naszej myśli. Może to być dla nas najłatwiejszy rok od wielu lat; miły, lekki i przyjemny. Wokół nas pojawiają się przyjaźni ludzie, zawieramy nowe znajomości. Jest to wspaniały okres dla miłości. Związki zawierane w trójce mają dużą szansę na przetrwanie. Dobry czas na ponowny rozkwit uczuć w małżeństwie. W tym czasie nasza rodzina może się powiększyć o nową małą duszyczkę.
W pracy również wszystko powinno  gładko przebiegać. Mogą pojawić się nowe szanse, możliwości awansu, zmiany pracy na lepszą, ciekawszą lub lepiej płatną.  Rok ten zsyła nam wiele niespodzianek i uśmiechów od losu. Czas wytchnienia, odprężenia i odpoczynku. Warto jednak nie rozpraszać totalnie energii na przyjemności. i puste rozrywki. Energie nastrajają nas optymistycznie. Podsycana jest radość życia, komunikacja z innymi za pomocą słowa mówionego, pisanego, sztuki. Warto uczyć się mówić i słuchać w równowadze.
Warto zwracać uwagę na to, co mówimy. Słowo ma bowiem moc twórczą. "Nie tyle ważne jest to, co wchodzi do ust a to, co z nich wychodzi". Zyskujemy szansę, by nauczyć się optymizmu, lekkości, umiejętności dostrzegania jasnych stron życia.  Rok ten uczy  neutralności emocjonalnej, uwolnienia się od potrzeby ingerowania w życie innych a także ingerowania w samego siebie, poprzez myśli, słowa, czyny, decyzje nie dostrojone do mądrości serca.
Jest to dobry czas na zadbanie o siebie, odnowienie znajomości i podróże. Napływające Światło pomaga nam dostroić się do lekkiego, odprężonego, swobodnego sposobu funkcjonowania. Energie sprzyjają rozpraszaniu energii, dlatego warto zachować we wszystkim umiar i robić to, co do nas zależy.
Wrażliwe miejsce w ciele: czakra gardła, splotu słonecznego i związane z nimi narządy.

ROK OSOBISTY / CYKL MOŻLIWOŚCI  4
Zapowiada się pracowity rok, wymagający od nas wysiłku, koncentracji energii, wytężonej pracy. W tym czasie budujemy bowiem podwaliny pod przyszły dobrobyt, zabezpieczamy sobie materialną stronę bytu na wiele kolejnych lat. Należy się więc uzbroić w cierpliwość, zakasać rękawy i ruszyć do rzetelnej, metodycznej, konsekwentnej pracy. Wskazane jest sporządzenie sobie planu działania i wdrażanie go punkt po punkcie. Jest to dobry czas na naukę i zawodowe szkolenia, warsztaty, itp. Rok ten powinien okazać się stabilny finansowo. Sprzyja zawieraniu umów, podpisywaniu kontraktów, zaciąganiu kredytów i załatwianiu zaległych spraw urzędowych. Rok ten patronuje stabilizacji i ustatkowaniu się. Związki legalizowane w czwórce zawierane są najczęściej na długie, długie lata, często do końca życia. To czas zapuszczania korzeni- mamy więc szansę zmienić mieszkanie na lepsze, zamieszkać z ukochaną osobą i założyć z nią rodzinę, znaleźć pracę, która zapewni nam utrzymanie na długie lata. Warto w tym czasie zadbać o prawidłowe odżywianie się; nie przejadać się i zażywać ruchu. Na tyle na ile możemy, powinniśmy również zatroszczyć się o pielęgnowanie więzi z przyjaciółmi i bliskimi, żeby wynagrodzić im choć trochę brak czasu wynikający z zapracowania.
W tym roku energie mobilizują do roboty nawet niezbyt pracowite jednostki. Jest to więc dobry czas na naukę dyscypliny, rzetelności i konsekwencji.
Pamiętajmy, by w tym roku przysiąść porządnie fałdów-lenistwo jest tu bardzo niewskazane. Bądźmy też bardziej wyrozumiali, ciepli i łagodni dla siebie i  najbliższych. W tym okresie możemy wykazywać bowiem tendencje do oschłości, krytycyzmu, drobiazgowości. Czas budowania i kładzenia fundamentów pod przyszłą materialną egzystencję ale i inne obszary życia związane z naszą działalnością, pracą, tworzeniem. Czas, który testował będzie naszą umiejętność wytrwania w tym, co sobie zamierzyliśmy i konsekwentnej realizacji zamierzeń. Warto pozostać wiernym sobie i decyzjom, które podjęliśmy. Czas wymagający drobiazgowego, dokładnego działania. Wrażliwe miejsce w ciele- czakra serca, układ oddechowy, ręce. Dobry czas na rozkodowanie uległości.

ROK OSOBISTY/ CYKL MOŻLIWOŚCI 5
Piątka to zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Zapowiada się dla Ciebie bardzo dynamiczny, aktywny okres dodający energii i stymulujący Twoją spontaniczność. W tym czasie nawet mocno zachowawcze i niechętne zmianom osoby, będą bardziej skłonne, by im się poddać. Jest to bardzo dobry okres na przeobrażenie swojego życia. Okres ten inspiruje nas, napawa entuzjazmem, niesie ożywczy powiew nowości. Po wyczerpującym, znojnym, żmudnym roku
o wibracji 4, przychodzi nowy, o wiele barwniejszy, obfitujący w ekscytujące, nowe doświadczenia, pasję. Jest to dobry czas na naukę czegoś nowego, zwiedzanie świata, poszerzanie swoich horyzontów. Nauka będzie odbywać się w piątce przez doświadczanie nowości. W okresie tym rozbudzona jest nasza pasja poznawcza, ciekawość życia, umysł jest bystry, lotny i chłonny. Energia będzie nas rozpierać. Będziemy tryskać nowymi pomysłami, entuzjazmem, radością i humorem. Jest to dobry czas na uprawianie sportu, wysiłek fizyczny, ruch. W tym roku stymulowane są nasze zmysły. Energia sprzyja romansom bardziej niż zawieraniu długotrwałych związków. Znajomości, które zawieramy w tym okresie powinny przejść próbę czasu zanim zdecydujemy się na bardziej poważne kroki. W tym czasie mamy bowiem skłonność do impulsywnego, nieprzemyślanego działania i nieostrożności. Ciesz się życiem, zbieraj jak najwięcej różnorodnych doświadczeń, słuchaj siebie i swojej intuicji! Unikaj agresji, brawury, konfliktów i awanturnictwa, niecierpliwości i nerwowości, do których możesz mieć w tym czasie skłonności. Niech Twoje życie stanie się jedną wielką przygodą, jednak bez niepotrzebnego ryzykanctwa, które może prowadzić do wypadków. Staraj się działać mniej chaotycznie, nie ciągnij zbyt wielu srok za ogon, staraj się dokończyć, co zacząłeś. Pamiętaj, jaki masz cel i nie pozwól żeby zbyt wiele zmysłowych wrażeń odciągnęło Cię od realizacji celu.
Napływające energie dają bodziec do zmiany tego, co skostniałe. Niosą z sobą "młodego" ducha. Gdy reagujemy negatywnie, możemy być bardziej drażliwi i nerwowi. Warto w tym czasie bardzo uważnie podchodzić do podejmowania decyzji, które będą miały długofalowe konsekwencje. Jeżeli już takie musimy podjąć, to nie róbmy tego pod wpływem nastroju, czy impulsu. W tym czasie testowana będzie umiejętność opieki nad sobą i innymi, a także umiejętność wyrażania siebie. Wrażliwe miejsce w ciele- druga czakra, układ nerwowy, czakra gardła.

ROK OSOBISTY / CYKL MOŻLIWOŚCI 6
Po dzikim, pełnym pasji i wrażeń poprzednim roku przychodzi czas spokoju, wyciszenia i harmonii. Będzie to czas sprzyjający miłości, szczęściu rodzinnemu, ciepłu ogniska domowego. Na pierwszy plan wysunąć się mogą obowiązki wobec najbliższych. W tym roku zachęcany będziesz do opieki nad osobami, które kochasz i otoczenia ich troską i uwagą. Dobrze jest poświęcić swój wolny czas na umacnianie więzi z bliskimi, wspieranie ich i wymianę energii. Szóstka sprzyja pielęgnowaniu związku małżeńskiego i dbanie o niego jak o delikatną roślinkę. Czas ten sprzyja zawieraniu nowych znajomości, wstępowaniu w związki małżeńskie. Dobry czas na zadbanie o miejsce, w którym mieszkasz. Włóż swoje serce w upiększenie go i uczynienie bardziej przytulnym i komfortowym. Jeżeli planujesz rozbudowę domu lub generalny remont, teraz jest właściwy na to czas.
Okres ten sprzyjać będzie uzyskaniu harmonii we wszystkich dziedzinach życia. Nasza sytuacja majątkowa oraz sytuacja w pracy powinny być stabilne i dawać poczucie bezpieczeństwa. Jest to bardzo dobry okres na zatroszczenie się o swoje zdrowie, zmianę sposobu odżywiania, zwrócenie uwagi na higieniczny tryb życia.
Dobry czas na współpracę i zgodne współdziałanie. Unikaj w tym czasie toksycznych emocji, powstrzymaj się od plotkarstwa, obłudy i fałszu. Pielęgnuj takie cechy, jak: empatia, zrozumienie drugiego człowieka, gotowość do pomocy, serdeczność i ciepło. Nie pozwól na to, by ten spokojny, harmonijny czas Cię rozleniwił. Znajdź równowagę między wysiłkiem a wypoczynkiem w myśl powiedzenia: „co za dużo, to niezdrowo”. Czas ukazujący twórczą i niszczącą moc emocji oraz uczuć. Wrażliwe miejsce w ciele- splot słoneczny.

ROK OSOBISTY /CYKL MOŻLIWOŚCI  7
Poprzedni spokojny rok wyciszył nas i naładował nasze akumulatory energią miłości najbliższych osób. Bieżący rok nie sprzyja związkom i miłości. Kieruje nas do wnętrza, nastraja refleksyjnie i filozoficznie. W obecnym czasie nie jesteśmy już tak towarzyscy i otwarci na innych, jak w minionym roku. Stajemy się bardziej introwertyczni i mamy skłonność do izolowania się, by pobyć sam na sam ze sobą. Jest to dobry czas na naukę, podniesienie zawodowych kwalifikacji, przewartościowanie swojego życia. Przyjrzyj się sobie i temu, w jakim kierunku zmierza Twoje życie. Okres, w którym się znajdujesz sprzyja medytacji, wewnętrznej ciszy, rozwijaniu intuicji i nabywaniu życiowej mądrości. Dobry okres na zgłębianie książkowej i wewnętrznej wiedzy, na rozwijanie swoich talentów i wykazywanie się zawodowym profesjonalizmem. Energie roku stymulują Twoje zdolności intelektualne, wzmacniają intuicję, kierują na drogę Poznania Prawdy. W tym czasie dobrze Ci zrobi kontakt z wodą. Naturalne zbiorniki wodne niosą z sobą oczyszczenie, głęboką wiedzę i duchową inspirację. Jeżeli szukasz sensu życia i chcesz, aby Twoje życie stało się głębsze i bogatsze, wykorzystaj atmosferę bieżącego roku. W tym czasie wskazane jest oddanie się duchowym praktykom, udanie się na kursy, zgłębianie wiedzy, która pomoże nam lepiej zrozumieć Uniwersalne Prawa i dostroić swoje życie do wysokich wibracji.. Unikaj tu stricte materialnych celów. Wykonuj swoją pracę z pasją, najlepiej jak potrafisz a pieniądze niech będą skutkiem ubocznym Twojego profesjonalnego działania. Dąż do doskonałości  ale nie karaj się surowo za błędy. Szanuj siebie i swój czas.
Unikaj w tym roku rozdrapywania starych ran, mściwości i wypominania innym doznanych krzywd. Skup się na wybaczaniu i wielkoduszności. Zrozum, że sam przyciągasz wszystko do Twojego życia; inni ukazują Ci tylko to, co zapisane jest w Twojej podświadomości. Unikaj walki o rację, udowadnianie innym, że się mylą. W roku tym nie powinieneś startować z nowymi pomysłami na biznes. Raczej kontynuuj to, co robiłeś w poprzednich latach a z nowymi przedsięwzięciami poczekaj do przyszłego roku. Zrezygnuj jednak z zajęć, które pozbawiają Cię energii i nie wnoszą nic wartościowego do Twojego życia. Zostaw te, które Cię wzbogacają i szlifują niczym diament. Czas sprzyjający refleksji, medytacji, wejściu w ciszę własnego wnętrza. Możemy czuć się w nim osamotnieni.Może czyścić się poczucie odrzucenia. Na niektórych czas ten może działać depresyjnie. Wrażliwe miejsce w ciele- I czakra, nerki, kości, zęby.

ROK OSOBISTY /CYKL MOŻLIWOŚCI  8
Rok o wibracji 8 sprzyja poprawieniu sytuacji materialnej i społecznej. Jest to rok, w którym uświadomić sobie możemy swoją wewnętrzną siłę i moc kreacji; wyjść z programów bycia ofiarą. Czas ten sprzyja nadawaniu naszym marzeniom realnych kształtów. Zachęca do zadbania o siebie,zainwestowania swojej energii w działania, które przyniosą nam korzyści materialne oraz uniezależnią nas od innych ludzi. W roku o wibracji 8 zbierać będziemy plony naszych działań z poprzednich siedmiu lat. Wrócą do nas sprawy, które zaniedbaliśmy, abyśmy ponownie im się przyjrzeli i je dopracowali. Jeżeli poprzednie lata były dobrze wykorzystane i pracowicie, mądrze spożytkowane, czas ten przyniesie nam zyski i profity. Nasze bogactwo wewnętrzne znajduje tu odzwierciedlenie w materialnej obfitości. Nie należy jednak przykładać zbyt wielkiej wagi do materii ani uzależniać się od niej. Z jednej strony należy dbać o dobrobyt a z drugiej pamiętać, że nadmierny materializm jest poważną przeszkodą na ścieżce alchemicznej przemiany.
W roku o wibracji 8 przychodzą nam z pomocą energie, które uświadamiają nam, jak wielkimi i nieskończonymi istotami jesteśmy w rzeczywistości. Wskazane są tu wycieczki do lasu, by wśród energii starych drzew uzyskać kojące wyciszenie i zdać sobie sprawę z mocy, jaka w nas drzemie. Ósemka dodaje nam energii. W tym czasie nasze myśli, słowa, czyny i emocje mają większą twórczą moc.
Zasilane jest tu nasze ciało mentalne, umysł staje się bardziej jasny i zrównoważony. Czas ten sprzyja stabilizacji i mądrym inwestycjom. Uświadamiamy sobie, że nie ma przypadków i że jesteśmy kowalami własnego losu.
Czas ten powinien być dla nas korzystny finansowo i społecznie. Możemy wystartować tu z nowym biznesem, awansować, objąć kierownicze stanowisko. Dobry czas dla kariery jak i dla zawarcia związku małżeńskiego.
Wskazana jest hojność, wspieranie innych, lojalność i uczciwość. Należy pamiętać, że jesteśmy jednością i dążenie po trupach do celu w końcu się na nas zemści.
Energie roku sprzyjają konsekwencji, sile, wytrwałości i mądrości. Jest to rok, w którym skonfrontowani jesteśmy ze Sprawiedliwością Kosmiczną, gdzie wszystko wypłacone jest nam według zasług. Uczymy się równowagi między duchem a materią. Czasami konfrontowani jesteśmy z zagadnieniem  śmierci, by przewartościować życie i skupić się na tym, co prowadzi nas do wieczności, do uwolnienia się od cyklu reinkarnacji. Uczeni jesteśmy zarządzania energią, koncentrowania jej na tym, co istotne, żeby nie rozdrabniać się a działać w dostrojeniu do tego,ważne i ponadczasowe. Niech Duch nas prowadzi. W tym czasie bardzo wyraźnie ukazane jest nam działanie prawa przyczyny i skutku. Pomaga nam dokonać zmian w oparciu o obserwację własnego życia i tego, jakie rezultaty przyniosły nam nasze wcześniejsze działania. Jest to bowiem czas żniw.

ROK OSOBISTY CYKL MOŻLIWOŚCI 9
Bieżący rok może nie być dla Ciebie łatwy. Jest bowiem czasem dokonywania bilansu i podsumowań poprzedniego ośmioletniego okresu. W tym roku żegnać się będziesz ze wszystkim, co Ci już nie służy. Mogą rozpadać się związki, które się wypaliły i nie wnoszą nic nowego do Twojego rozwoju. Rozstania mimo że konieczne mogą być bolesne i raniące. Dziewiątka oczyszcza Cię na wszystkich poziomach. Im więcej nieświętych przywiązań w Twoim życiu, tym trudniejszy będzie ten rok i tym więcej spraw może lec w gruzach. Pojawić się mogą niełatwe emocjonalnie sytuacje, konflikty, walka, rywalizacja. Pojawią się one jako wyzwania testujące Twoją dojrzałość i życiową mądrość. Pamiętaj, że „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. Staraj się żyć w zgodzie ze sobą i innymi ludźmi. Zwróć uwagę na to, jakie doświadczenia spotkały Cię w tym roku. To, co się posypało, to co się nie udało było najprawdopodobniej zbudowane na niewłaściwych podstawach, jak przysłowiowe zamki na lodzie. Wykorzystaj ten czas na zharmonizowanie wszystkich aspektów Twojego życia. Rok ten zasila Twoją intuicję i oczyszcza Twoje serce, myśli i działania. Dostrój się do wysokich wibracji, otwórz się na współczucie, humanitaryzm i czyste, piękne ideały. Popatrz na ten świat i zdaj sobie sprawę z tego, że wszystko, co widzisz jest iluzją. Nie warto więc nadmiernie ubolewać, gdy doświadczamy „wielkiego odpływu”.
Dziewiątka jest wibracją pomagającą nam ujrzeć wszystko z szerszej perspektywy.  Sprzyja podróżom i kontaktom międzynarodowym. Jest również czasem, który kształtuje naszą mądrość i rodzi głód wiedzy/
Nie powinniśmy w tym okresie zaczynać nic nowego: startować z nowymi przedsięwzięciami, zawierać związków małżeńskich, rozpoczynać nauki, podpisywać umów i długoletnich zobowiązań itd. bowiem wszystko, co rozpoczęliśmy w tym roku obraca się wniwecz. Wstrzymajmy się z tym do przyszłego roku- dopiero kolejny rok będzie sprzyjał wszelkim nowym początkom. Przeczekajmy więc cierpliwie bieżący, niełatwy czas i pamiętajmy „że po burzy wychodzi słońce”.Ten czas podsumowuje osiem poprzednich lat. Dokonujemy tu bilansu, wyciągamy wnioski, rozluźniamy się i pozwalamy odejść temu, co nam nie służy Pamiętajmy, że wszelkie straty które ponosimy w tym roku służą naszemu rozwojowi, pomagają zniszczyć to, od czego sami nie potrafilibyśmy odejść a co stanowi przeszkodę na ścieżce.

Wpływy numerologiczne działają na wielu planach i mają na celu przebudzenie nas do zrozumienia, że jesteśmy podwójnymi istotami. Jako takie potrzebujemy dostroić się do wewnętrznej mądrości, do duchowego prowadzenia, do głosu naszej duszy. Wszystkie zdarzenia na ścieżce, wszystkie energetyczne spływy mają za zadanie ukazać nam, co jest właściwe a co nie, tak aby nasz rozwój przebiegał zgodnie z duchowym planem. Każdy czas niesie z sobą określone jakości i szansę na zmianę w konkretnych dziedzinach. Wiedząc to, możemy się do niego dostrajać aby jak najlepiej i jak najpełniej skorzystać z pomocy, która jest nam oferowana poprzez konkretną jakość energetyczną. Gdy osobowość dobrowolnie podejmie jarzmo Ducha, podporządkuje prowadzeniu Temu, co Najwyższe, wówczas nasz rozwój przebiegać będzie harmonijnie i szybko.
Tego wszystkim życzymy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ręce Duszy

 Ręce Duszy Emilia Wróblewska - Ćwiek (Artykuł ukazał się w czasopiśmie Logon) Dusza człowieka otrzymała dwie ręce: lewą miała wyciągać w gó...